UHE1J821MHT6
NichiconNichicon
UHE1J821MHT6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1J821MHT6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1J821MHT6.pdf2.UHE1J821MHT6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1J821MHT6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1J821MHT6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4704 pcs Datuen fitxa 1.UHE1J821MHT6.pdf2.UHE1J821MHT6.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.56A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 57 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF