UHE1J471MHT6
NichiconNichicon
UHE1J471MHT6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1J471MHT6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1J471MHT6.pdf2.UHE1J471MHT6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1J471MHT6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1J471MHT6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5704 pcs Datuen fitxa 1.UHE1J471MHT6.pdf2.UHE1J471MHT6.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 847.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.13A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 91 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHE1J471MHD6TN
UHE1J471MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 181677 pcs
Deskarga: UHE1J471MHD6TN.pdf
RFQ
UHE1J471MHT
UHE1J471MHT
fabrikatzaileak: Nichicon