UHE1J271MHD3
NichiconNichicon
UHE1J271MHD3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1J271MHD3
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1J271MHD3.pdf2.UHE1J271MHD3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHE1J271MHD3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1J271MHD3 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76013 pcs Datuen fitxa 1.UHE1J271MHD3.pdf2.UHE1J271MHD3.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 626.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 895mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1643
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 140 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose