UHE1H3R3MDD
NichiconNichicon
UHE1H3R3MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1H3R3MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1H3R3MDD.pdf2.UHE1H3R3MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
UHE1H3R3MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1H3R3MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043780 pcs Datuen fitxa 1.UHE1H3R3MDD.pdf2.UHE1H3R3MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.15mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 53mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 2.2 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3.3µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHE1H331MPD
UHE1H331MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 135560 pcs
Deskarga: UHE1H331MPD.pdf
RFQ
UHE1H3R3MDD1TD
UHE1H3R3MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE