UHE1E681MPT
NichiconNichicon
UHE1E681MPT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1E681MPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1E681MPT.pdf2.UHE1E681MPT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1E681MPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1E681MPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5947 pcs Datuen fitxa 1.UHE1E681MPT.pdf2.UHE1E681MPT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.4A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 46 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF