UHE1C560MDT
NichiconNichicon
UHE1C560MDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1C560MDT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1C560MDT.pdf2.UHE1C560MDT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1C560MDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1C560MDT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3604 pcs Datuen fitxa 1.UHE1C560MDT.pdf2.UHE1C560MDT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 147mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 210mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 580 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 56µF