UHE1C392MHT
NichiconNichicon
UHE1C392MHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1C392MHT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1C392MHT.pdf2.UHE1C392MHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1C392MHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1C392MHT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6206 pcs Datuen fitxa 1.UHE1C392MHT.pdf2.UHE1C392MHT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.68A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.35A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 17 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3900µF