UHE1C152MHD6
NichiconNichicon
UHE1C152MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1C152MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1C152MHD6.pdf2.UHE1C152MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHE1C152MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1C152MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101292 pcs Datuen fitxa 1.UHE1C152MHD6.pdf2.UHE1C152MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.52A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.9A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1530
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 35 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose