UHE1A472MHT
NichiconNichicon
UHE1A472MHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1A472MHT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1A472MHT.pdf2.UHE1A472MHT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1A472MHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1A472MHT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4072 pcs Datuen fitxa 1.UHE1A472MHT.pdf2.UHE1A472MHT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.304A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.88A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 20 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF