UHE0J682MHD
NichiconNichicon
UHE0J682MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE0J682MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UHE0J682MHD.pdf2.UHE0J682MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHE0J682MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE0J682MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77992 pcs Datuen fitxa 1.UHE0J682MHD.pdf2.UHE0J682MHD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.68A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.35A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1481
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 17 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHE0J682MHD3
UHE0J682MHD3
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 76307 pcs
Deskarga: UHE0J682MHD3.pdf
RFQ
UHE0J682MHT3
UHE0J682MHT3
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 6180 pcs
Deskarga: UHE0J682MHT3.pdf
RFQ
UHE0J681MPT
UHE0J681MPT
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Deskarga: UHE0J681MPT.pdf
UHE0J682MHD3TN
UHE0J682MHD3TN
Deskarga: UHE0J682MHD3TN.pdf
UHE0J682MHD6TN
UHE0J682MHD6TN