UHD1H121MPD1TA
NichiconNichicon
UHD1H121MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD1H121MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UHD1H121MPD1TA.pdf2.UHD1H121MPD1TA.pdf
  • Mezua
UHD1H121MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD1H121MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 563627 pcs Datuen fitxa 1.UHD1H121MPD1TA.pdf2.UHD1H121MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 950mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 61 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120µF