UHD1E272MHD
NichiconNichicon
UHD1E272MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD1E272MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UHD1E272MHD.pdf2.UHD1E272MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UHD1E272MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD1E272MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102556 pcs Datuen fitxa 1.UHD1E272MHD.pdf2.UHD1E272MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.768A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.46A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF