UHD1C122MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1C122MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD1C122MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UHD1C122MPD1TD.pdf2.UHD1C122MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UHD1C122MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD1C122MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 385221 pcs Datuen fitxa 1.UHD1C122MPD1TD.pdf2.UHD1C122MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.72A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.15A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF