UHD1A562MHD
NichiconNichicon
UHD1A562MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD1A562MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UHD1A562MHD.pdf2.UHD1A562MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UHD1A562MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD1A562MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107429 pcs Datuen fitxa 1.UHD1A562MHD.pdf2.UHD1A562MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.768A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.46A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF