UFW2A101MPD1TD
NichiconNichicon
UFW2A101MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW2A101MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UFW2A101MPD1TD.pdf2.UFW2A101MPD1TD.pdf
  • Mezua
UFW2A101MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW2A101MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 348849 pcs Datuen fitxa 1.UFW2A101MPD1TD.pdf2.UFW2A101MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 350mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-11050-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak Audio