UFW1H100MDD
NichiconNichicon
UFW1H100MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1H100MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1H100MDD.pdf2.UFW1H100MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UFW1H100MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1H100MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 436383 pcs Datuen fitxa 1.UFW1H100MDD.pdf2.UFW1H100MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 130mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15134
UFW1H100MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFW1H010MDD1TA
UFW1H010MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 2151277 pcs
Deskarga: UFW1H010MDD1TA.pdf
RFQ
UFW1H0R1MDD1TA
UFW1H0R1MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 2078242 pcs
Deskarga: UFW1H0R1MDD1TA.pdf
RFQ
UFW1H100MDD1TA
UFW1H100MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UFW1H100MDD1TA.pdf
UFW1H100MDD1TD
UFW1H100MDD1TD