UFW1E682MHD
NichiconNichicon
UFW1E682MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1E682MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1E682MHD.pdf2.UFW1E682MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UFW1E682MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1E682MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47310 pcs Datuen fitxa 1.UFW1E682MHD.pdf2.UFW1E682MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.59A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.9785A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11000
UFW1E682MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF