UFG2A470MPM
NichiconNichicon
UFG2A470MPM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFG2A470MPM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UFG2A470MPM.pdf2.UFG2A470MPM.pdf
  • Mezua
UFG2A470MPMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFG2A470MPM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122201 pcs Datuen fitxa 1.UFG2A470MPM.pdf2.UFG2A470MPM.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UFG Ripple Current @ maiztasuna baxua 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 380mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15107
UFG2A470MPM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF