UFG0J103MHM
NichiconNichicon
UFG0J103MHM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFG0J103MHM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UFG0J103MHM.pdf2.UFG0J103MHM.pdf
  • Mezua
UFG0J103MHMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFG0J103MHM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42395 pcs Datuen fitxa 1.UFG0J103MHM.pdf2.UFG0J103MHM.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UFG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.415A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10890
UFG0J103MHM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF