UES1V471MHM1TN
NichiconNichicon
UES1V471MHM1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UES1V471MHM1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UES1V471MHM1TN.pdf2.UES1V471MHM1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UES1V471MHM1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UES1V471MHM1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55422 pcs Datuen fitxa 1.UES1V471MHM1TN.pdf2.UES1V471MHM1TN.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UES balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10853-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 470µF