UES1V100MEM1TD
NichiconNichicon
UES1V100MEM1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UES1V100MEM1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UES1V100MEM1TD.pdf2.UES1V100MEM1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UES1V100MEM1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UES1V100MEM1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165712 pcs Datuen fitxa 1.UES1V100MEM1TD.pdf2.UES1V100MEM1TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UES balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10846-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF