UES1A220MDM1TD
NichiconNichicon
UES1A220MDM1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UES1A220MDM1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UES1A220MDM1TD.pdf2.UES1A220MDM1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UES1A220MDM1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UES1A220MDM1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 861282 pcs Datuen fitxa 1.UES1A220MDM1TD.pdf2.UES1A220MDM1TD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UES balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10809-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UES1A221MPM1TD
UES1A221MPM1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 447788 pcs
Deskarga: UES1A221MPM1TD.pdf
RFQ
UES1A331MPM
UES1A331MPM
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 282132 pcs
Deskarga: UES1A331MPM.pdf
RFQ
UES1A220MDM
UES1A220MDM
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL