UES0J331MPM
NichiconNichicon
UES0J331MPM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UES0J331MPM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UES0J331MPM.pdf2.UES0J331MPM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UES0J331MPMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UES0J331MPM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130206 pcs Datuen fitxa 1.UES0J331MPM.pdf2.UES0J331MPM.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UES balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16752
UES0J331MPM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330µF