UEP2A2R2MED1TD
NichiconNichicon
UEP2A2R2MED1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP2A2R2MED1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UEP2A2R2MED1TD.pdf2.UEP2A2R2MED1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UEP2A2R2MED1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP2A2R2MED1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 719396 pcs Datuen fitxa 1.UEP2A2R2MED1TD.pdf2.UEP2A2R2MED1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 40mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17615-3
UEP2A2R2MED1TD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2.2µF