UEP1J100MED
NichiconNichicon
UEP1J100MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1J100MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1J100MED.pdf2.UEP1J100MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UEP1J100MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1J100MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187236 pcs Datuen fitxa 1.UEP1J100MED.pdf2.UEP1J100MED.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-14987
UEP1J100MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose