UEP1H471MHD
NichiconNichicon
UEP1H471MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1H471MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1H471MHD.pdf2.UEP1H471MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UEP1H471MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1H471MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49647 pcs Datuen fitxa 1.UEP1H471MHD.pdf2.UEP1H471MHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 885mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose