UEP1H101MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1H101MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.UEP1H101MPD1TD.pdf2.UEP1H101MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UEP1H101MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1H101MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 155005 pcs Datuen fitxa 1.UEP1H101MPD1TD.pdf2.UEP1H101MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 285mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF