UEP1E222MHD
NichiconNichicon
UEP1E222MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1E222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1E222MHD.pdf2.UEP1E222MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
UEP1E222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1E222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46107 pcs Datuen fitxa 1.UEP1E222MHD.pdf2.UEP1E222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.14A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.311A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose