UEP1E101MPD1TD
NichiconNichicon
UEP1E101MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1E101MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1E101MPD1TD.pdf2.UEP1E101MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UEP1E101MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1E101MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369356 pcs Datuen fitxa 1.UEP1E101MPD1TD.pdf2.UEP1E101MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 165mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UEP1E102MHD1TN
UEP1E102MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 94505 pcs
Deskarga: UEP1E102MHD1TN.pdf
RFQ
UEP1E101MPD
UEP1E101MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL