UEP1A332MHD
NichiconNichicon
UEP1A332MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UEP1A332MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UEP1A332MHD.pdf2.UEP1A332MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UEP1A332MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UEP1A332MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52253 pcs Datuen fitxa 1.UEP1A332MHD.pdf2.UEP1A332MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UEP Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.38A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose