UCZ1K521MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1K521MNQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCZ1K521MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 520UF 20% 80V SMD
Fitxak: 1.UCZ1K521MNQ1MS.pdf2.UCZ1K521MNQ1MS.pdf3.UCZ1K521MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
UCZ1K521MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCZ1K521MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 520UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-13960-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 110 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 520µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 110 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 520µF