UCZ1K151MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCZ1K151MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD
Fitxak: 1.UCZ1K151MNQ1ZD.pdf2.UCZ1K151MNQ1ZD.pdf3.UCZ1K151MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
280 pcs
  • Mezua
UCZ1K151MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCZ1K151MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 700mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 280 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 150µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 150µF