UCZ1J181MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCZ1J181MNQ1ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 63V SMD
Fitxak: 1.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
280 pcs
  • Mezua
UCZ1J181MNQ1ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCZ1J181MNQ1ZD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 180µF