UCY2V220MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2V220MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2V220MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2V220MPD1TD.pdf2.UCY2V220MPD1TD.pdf
  • Mezua
UCY2V220MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2V220MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208346 pcs Datuen fitxa 1.UCY2V220MPD1TD.pdf2.UCY2V220MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 510mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4836-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF