UCY2V121MHD6
NichiconNichicon
UCY2V121MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2V121MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2V121MHD6.pdf2.UCY2V121MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCY2V121MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2V121MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29981 pcs Datuen fitxa 1.UCY2V121MHD6.pdf2.UCY2V121MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 940mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.88A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5473
UCY2V121MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120µF