UCY2H470MHD6
NichiconNichicon
UCY2H470MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2H470MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2H470MHD6.pdf2.UCY2H470MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCY2H470MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2H470MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25806 pcs Datuen fitxa 1.UCY2H470MHD6.pdf2.UCY2H470MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 880mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6864
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCY2H390MHD
UCY2H390MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 39UF 20% 500V RADIAL
Stockean: 27911 pcs
Deskarga: UCY2H390MHD.pdf
RFQ
UCY2H470MHD
UCY2H470MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL