UCY2G390MHD9TO
NichiconNichicon
UCY2G390MHD9TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2G390MHD9TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2G390MHD9TO.pdf2.UCY2G390MHD9TO.pdf
  • Mezua
UCY2G390MHD9TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2G390MHD9TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109126 pcs Datuen fitxa 1.UCY2G390MHD9TO.pdf2.UCY2G390MHD9TO.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 385mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 770mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13317-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 39µF