UCY2G120MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2G120MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2G120MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2G120MPD1TD.pdf2.UCY2G120MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UCY2G120MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2G120MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104003 pcs Datuen fitxa 1.UCY2G120MPD1TD.pdf2.UCY2G120MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 350mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13314-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 12µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 12µF