UCY2E121MHD6
NichiconNichicon
UCY2E121MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2E121MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2E121MHD6.pdf2.UCY2E121MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UCY2E121MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2E121MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51459 pcs Datuen fitxa 1.UCY2E121MHD6.pdf2.UCY2E121MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 815mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.63A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCY2E101MHD1TN
UCY2E101MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 93369 pcs
Deskarga: UCY2E101MHD1TN.pdf
RFQ
UCY2E121MHD1TN
UCY2E121MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 34555 pcs
Deskarga: UCY2E121MHD1TN.pdf
RFQ
UCY2E121MHD6TN
UCY2E121MHD6TN
Deskarga: UCY2E121MHD6TN.pdf
UCY2E121MHD
UCY2E121MHD