UCY2D391MHD9
NichiconNichicon
UCY2D391MHD9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2D391MHD9
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2D391MHD9.pdf2.UCY2D391MHD9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCY2D391MHD9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2D391MHD9 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25784 pcs Datuen fitxa 1.UCY2D391MHD9.pdf2.UCY2D391MHD9.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.38A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6979
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCY2D470MHD3
UCY2D470MHD3
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Stockean: 97775 pcs
Deskarga: UCY2D470MHD3.pdf
RFQ
UCY2D391MHD
UCY2D391MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL