UCY2D221MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2D221MHD3TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCY2D221MHD3TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UCY2D221MHD3TN.pdf2.UCY2D221MHD3TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCY2D221MHD3TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCY2D221MHD3TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73272 pcs Datuen fitxa 1.UCY2D221MHD3TN.pdf2.UCY2D221MHD3TN.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.185A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.37A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4804-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCY2D271MHD6
UCY2D271MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Stockean: 35670 pcs
Deskarga: UCY2D271MHD6.pdf
RFQ
UCY2D221MHD3
UCY2D221MHD3
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Stockean: 37263 pcs
Deskarga: UCY2D221MHD3.pdf
RFQ
UCY2D221MHD
UCY2D221MHD