UCX1V561MNQ1MS
NichiconNichicon
UCX1V561MNQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCX1V561MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UCX1V561MNQ1MS.pdf2.UCX1V561MNQ1MS.pdf3.UCX1V561MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UCX1V561MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCX1V561MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCX Ripple Current @ maiztasuna baxua 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 750mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-13598-2
UCX1V561MNQ1GS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm
Deskribapen zehatza 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 70 mOhm 2000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 560µF