UCX1V182MNQ1MS
NichiconNichicon
UCX1V182MNQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCX1V182MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UCX1V182MNQ1MS.pdf2.UCX1V182MNQ1MS.pdf3.UCX1V182MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
UCX1V182MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCX1V182MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.2A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-13619-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm
Deskribapen zehatza 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1800µF