UCX1E152MNQ1MS
NichiconNichicon
UCX1E152MNQ1MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCX1E152MNQ1MS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.UCX1E152MNQ1MS.pdf2.UCX1E152MNQ1MS.pdf3.UCX1E152MNQ1MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mezua
UCX1E152MNQ1MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCX1E152MNQ1MS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCX Ripple Current @ maiztasuna baxua 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.2A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-13580-2
UCX1E152MNQ1GS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm
Deskribapen zehatza 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1500µF