UCX1A471MCL1GS
NichiconNichicon
UCX1A471MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCX1A471MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.UCX1A471MCL1GS.pdf2.UCX1A471MCL1GS.pdf3.UCX1A471MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCX1A471MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCX1A471MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UCX Ripple Current @ maiztasuna baxua 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-6993-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm
Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm 2000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 470µF