UCS2G470MHD1TN
NichiconNichicon
UCS2G470MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCS2G470MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCS2G470MHD1TN.pdf2.UCS2G470MHD1TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UCS2G470MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCS2G470MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54621 pcs Datuen fitxa 1.UCS2G470MHD1TN.pdf2.UCS2G470MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCS Ripple Current @ maiztasuna baxua 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.18A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13291-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCS2G330MHD1TN
UCS2G330MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 159048 pcs
Deskarga: UCS2G330MHD1TN.pdf
RFQ
UCS2G470MHD
UCS2G470MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL