UCS2C331MHD
NichiconNichicon
UCS2C331MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCS2C331MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.UCS2C331MHD.pdf2.UCS2C331MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCS2C331MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCS2C331MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37378 pcs Datuen fitxa 1.UCS2C331MHD.pdf2.UCS2C331MHD.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UCS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.565A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.13A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5868
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF