UCM1V680MCL1GS
NichiconNichicon
UCM1V680MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCM1V680MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UCM1V680MCL1GS.pdf2.UCM1V680MCL1GS.pdf3.UCM1V680MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UCM1V680MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCM1V680MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UCM Ripple Current @ maiztasuna baxua 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 300mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-17476-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 260 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCM6
UCM6
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: CUTTER BLADE FOR M6 THREADED ROD
Stockean: 333 pcs
Deskarga: UCM6.pdf
RFQ
UCM1V220MCL1GS
UCM1V220MCL1GS
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Stockean: 871416 pcs
Deskarga: UCM1V220MCL1GS.pdf
RFQ
UCM1V561MNL1GS
UCM1V561MNL1GS
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD