UCL1H101MNL1GS
NichiconNichicon
UCL1H101MNL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCL1H101MNL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.UCL1H101MNL1GS.pdf2.UCL1H101MNL1GS.pdf3.UCL1H101MNL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UCL1H101MNL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCL1H101MNL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UCL Ripple Current @ maiztasuna baxua 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 670mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-17463-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 180 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.406" (10.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose