UCJ1A471MCL1GS
NichiconNichicon
UCJ1A471MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCJ1A471MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.UCJ1A471MCL1GS.pdf2.UCJ1A471MCL1GS.pdf3.UCJ1A471MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UCJ1A471MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCJ1A471MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UCJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 400mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-6438-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.5 Ohm
Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.5 Ohm 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 470µF